Kuzu Çevime

Bitlis Kuzu Çevirme Makınaları

Samsun-kuzu-çevirme
Samsun-kuzu-çevirme

Mis gibi kızarmış bir kuzu kebap için en iyi çözüm özel makinelerimizdir. Ormandan odun toplayın ateş yakarak kuzu pişirme dönemi sona erdi. Özel makinelerimiz nerede olursanız olun kuzu kebap pişirme olanağı sunmaktadır. Evde ve iş yerinde elektrikli modeller, elektriğin olmadığı yerlerde ise mangallı modellerimiz tercih edilmektedir. Özel tasarımlı olan İsmet Yemişli kuzu makinelerini istediğiniz uygun fiyat seçeneğine sahiptir.

Bitlis Kuzu Çevirme Makınaları

Paslanmayan metal özelliği ve silinebilir estetik yüzeyi ile göz kamaştıran makinelerimiz her işletme için çözümdür. İşletmelerin dekor yapısı ile uyumlu olan ve görsel açıdan dekoru tamamlayan ürünlerimiz, iş gücüne gerek kalmadan kuzuyu pişirmektedir. Motoru sayesinde kuzu aynı hızla istediğiniz süre zarfında dönmektedir.

Motor elektriklidir ve ısıtma sistemi de elektriklidir. Bu özelliği sayesinde işletme sahibi ve çalışanları ekstra bir emek harcamadan kuzu pişirme işlemi gerçekleştirmektedir. Bitlis ve çevresine istenilen süre zarfında Bitlis kuzu çevirme makınaları listesinde yer alan makineler satın alınabilir.

Bitlis Kuzu Çevirme Makınası

Kültürümüzün bir parçası haline gelen mangal, ürün serimizde yer alan seçeneklerden biridir. İki bölümden olun makinemizin alt kısmına kömür konulmaktadır. Üst kısmında ise et pişirilmektedir. Bu iki bölüm de özel tasarımlıdır ve elektriğin olmadığı mekanlarda en çok tercih edilen modelimizdir.

Bazı işletmeler ‘mangalda kuzu kebapa’ satışı gerçekleştirdiği için bu ürünümüze ilgi göstermektedir. Mangalın dumanı ile uğraşmak istemeyen işletmeler ise elektrikli modellerimizi tercih etmektedir. Bitlis kuzu çevirme makınası mangallı ve elektrikli seçeneklerimiz bir arada satışa sunulmaktadır.

Bitlis Kebap Çevirme Makınaları

Taşınabilir özelliğe sahip olan ve kolaylıkla yer değiştirilebilen Seyyar ürünlerimizde aynı kalitededir. Şiş takılan özel bölümün yanı sıra kuzuyu en iyi şekilde pişirebilen kebaplık bölüm bu ürünün iki ana kısmını oluşturmaktadır. Kolay yer değiştiren ve taşınabilen bu tasarımımız da kebap dünyasının tercihleri arasında yer almaktadır.

Özel tasarımlı modellerimiz de diğer modeller gibi favoridir. Pratik kullanım özelliğine sahip olan özel tasarımlı favori ürün seçeneğimiz, istediğiniz süre zarfında kapınıza gelmektedir. Bu modellerimiz müşterinin isteği doğrultusunda üretilmektedir ve işletmenin dekoruna uygun şekilde dizayn edilmektedir. Çoklu pişirme aparatı ile aynı anda üç kuzu pişirme kapasitesine ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı