Kuzu Çevime

Çanakkale Kuzu Çevirme Makınaları

Özel ve görkemli misafir davetlerinin ana yemeği, 5 yıldızlı tesislerin beklenilen yemeği kuzu çevirme, hindi çevirme gibi yemeklerin yapım aşamasında gerekli olan araç kuzu çevirme makinası olarak tanımlanır. Kurumsal kimliğe sahip ve Çanakkale ilinde kuzu çevirme makinalarıfirmamız tarafından üretilerek tüketiciye sunuyoruz. Özel veya lokantalara istenilen özelliklerde üretimini yaptığımız ürünlerimiz garantili ve kalitelidir.

Çanakkale Kuzu Çevirme Makınaları

Firmamızın ürettiği ürünlerimiz pek gıda hizmet sektöründe yer alan pek çok işletme de kullanılmaktadır.

Firmamız tarafından üretilen çanakkale kuzu çevirme makınaları;

  • Elektrikli
  • Mangallı
  • Motorlu
  • Otomatik gibi farklı modellerde ürettiğimiz ürünleri sitemizden inceleyebilirsiniz.

Odun ateşinde, gaz veya elektrik gibi yakıtlarla uyumludur. Ürettiğimiz tüm makinalarımızın şiş kısımlarında rotary mekanizması ile otomatik dönmektedir. Modellerin hepsi paslanmaz malzemeden üretilmektedir.Genel olarak 100 X 100 ebatında olmakla beraber istenilen özel boyutlarda da üretim yapmaktayız.

Çanakkale Kuzu Çevirme Makınası

İhtiyaca göre satın alacağınız ürünlerimizden memnun kalacaksınız. Ürünlerimiz arasında bağ, bahçe ve açık alanlara kurulabilecek portatif ve seyyar ürünlerimiz de vardır. Ürettiğimiz tüm kuzu çevirme makinalarımızı sitemiz olan ve firma adımızla aynı olan çanakkale kuzu çevirme makınasısitesinden görebilir, inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Firmamızdan satın alınacak kuzu çevirme makinalarında ısı ayarı otomatik ayarlandığı için kuzularınız yanmaz, kıvamında pişer.

Çanakkale Kebap Çevirme Makınaları

Her ürettiğimiz modelimiz son derece kolay kullanım özelliğine sahiptir. ürettiğimiz ürünlerimizden bir kuzu çevirme makinasında ortalama 3 adet kuzu pişirilebilmektedir. Aynı anda ve eşit olarak kuzu pişirme özellikli makinalarımız ile damak tadının farkını göreceksiniz. Üretimini yaptığımız çanakkale kebap çevirme makınaları ile birlikte büyük ve küçük şiş aparatları da verilmektedir.

Özel olarak siparişleri değerlendirdiğimiz firmamızda her türlü ebat ve özellikte üretim yapmaktayız. İl içi ve il dışı siparişleri hemen alınır ve en kısa zamanda adrese teslim edilir. Firmamızda üretim ve satışını yaptığımız kuzu ve kebap çevirme makinalarının fiyatları son derece uygundur. Sıfır ürün satışı yapmakla birlikte daha uygun fiyatlı 2. el çevirme makinalarımızda mevcuttur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı